goldstar
04 خرداد 1402 - 15:59

آماده‌باش صهیونیست‌ها در جبهه شمالی و هشدار بروز بحران امنیتی

رسانه‌های رژیم صهیونیستی از مذاکرات پشت درهای بسته مقامات ارشد نظامی این رژیم درباره احتمال بروز تنش‌ و بحران امنیتی در جبهه شمالی سرزمین‌های اشغالی خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری فلسطین الیوم، رسانه‌های عبری گزارش دادند که نظامیان ارشد رژیم اشغالگر صهیونیستی در روزهای اخیر مذاکراتی را پشت درهای بسته درباره احتمال آنچه «بحران و تنش امنیتی» در جبهه شمالی می‌خوانند، برگزار کردند.

روزنامه «اسرائیل هیوم» به نقل از مقامات ارشد ارتش رژیم اشغالگر از احتمال رسیدن اوضاع به مرحله تنش امنیتی در جبهه شمالی با لبنان خبر داده است.

این روزنامه عبری گزارش داد که اعضای کابینه رژیم صهیونیستی در روزهای آینده تشکیل جلسه خواهند داد و به احتمال زیاد در هفته آینده این دیدار برای بررسی عمیق‌تر مسائل مربوط به جبهه شمالی سرزمین‌های اشغالی برگزار خواهد شد.

از سوی دیگر، برخی مقامات ارشد سیاسی رژیم صهیونیستی مدعی شدند که تغییر محسوسی در اوضاع امنیتی سرزمین‌های اشغالی رخ نداده است و کنفرانس امنیتی «هرتزلیا» و اظهارات مقامات تل آویو در آن باعث شده است تا چنین تصور شود که در اوضاع امنیتی تغییر رخ داده و یا خواهد داد.

این تحولات در حالی اتفاق می‌افتد که هراس صهیونیست‌ها از حملات احتمالی مقاومت فلسطین و لبنان به اراضی اشغالی در پاسخ به جنایات اخیر رژیم صهیونیستی علیه فرماندهان جنبش جهاد اسلامی شدت گرفته است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1237991